Üzletkötő állás

Reynolds Kft., Nagytarcsa

A Reynolds Kft. professzionális szervertermi infrastruktúra és IT, valamint ipari klímatechnika megtervezésével, kiépítésével foglalkozó vállalat Kistarcsán. Csapatunk legújabb tagját keressük kereskedelmi osztályunk bővítése céljából üzletkötő pozícióba. Ha téged választunk, akkor IT szervertermi és ipari hűtőberendezések értékesítése lesz a feladatod.

Feladatok a mindennapokban:

  • Folyadékhűtők, precíziós klímaszekrények, rack-sori hűtőberendezések, fan coil, termoventilátor berendezések értékesítése
  • Árajánlatok készítése megkeresések alapján
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, megrendelőkkel
  • Ügyfelek látogatása, helyszíni értékesítés
  • Új ügyfelek, megrendelők szerzése
  • Kommunikáció és kapcsolattartás partnereinkkel, a berendezések gyártóival

Elvárásaink az új munkatárssal szemben:

  • Önálló munkavégzés
  • Szakmai kapcsolatok a területen
  • Sikerorientáció
  • Kiváló kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány: irodai és terepen történő munkavégzés
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Számítógépes ismeretek: Office 365, Windows operációs rendszer

    Mit nyújtunk cserébe?

    • Tudással és teljesítménnyel arányos, kiszámítható, versenyképes bérezés
    • Céges autót, laptopot és telefont biztosítunk
    • Rugalmas munkaidőbeosztás, home office lehetőség
    • Fiatalos, pörgős, lelkes csapat része lehetsz hosszútávon.
    • Céges csapatépítők és tréningek

      Nagyméretű fájl esetén, kérjük, hogy küldj inkább emailt!

      Részletek

      Q

      Schneider Electric Uniflair